Legenda do opisu produktu

Pomoce dydaktyczne z oznaczone tym znakiem wymagają wcześniejszego  przygotowania, np. wycięcia elementów, skopiowania elementów, sklejenia elementów.

Pomoce dydaktyczne z oznaczone tym znakiem wymagają niewielkiego lub nie wymagają żadnego przygotowania. Zazwyczaj wystarczy je otworzyć, zapoznać się z instrukcją i korzystać.

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, mogą Państwo wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Państwu w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacą Państwo gotówką przy odbiorze towaru (listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia (koszt pobrania).
  • Nietypowe formy rozliczeń (dofinansowania, zaopatrzenie placówek oświatowych) - Jeśli zakupują Państwo pomoce dydaktyczne w ramach dofinansowania, zaopatrzenia placówek oświatowych i potrzebują Państwo nietypowych form rozliczenia, np. pro forma, faktura z terminem płatności, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Postaramy się dostosować warunki realizacji zamówienia do Państwa potrzeb.

 

Wystawiamy faktury VAT. Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT - prosimy zaznaczyć tę opcję podczas składania zamówienia (prosimy pamiętać o podaniu NIPu Instytucji). 

Wszelkie wątpliwości najlepiej wyjaśnić kontaktując się z nami przed złożeniem zamówienia. 

Logowanie

Formy wysyłki

Dla szkół i przedszkoli

Klienci instytucjonalni (szkoły, przedszkola, zespoły obsługi szkół i przedszkoli itp.) mogą skorzystać z opcji "Przelew 14 dni - wysyłka kurierem". Zamówiony towar zostanie do Państwa wysłany kurierem z załączoną fakturą z terminem płatności.

Wpłaty

Jeśli wybrali Państwo płatność z góry, prosimy o dokonywanie wpłat na rachunek bankowy:  

47 1050 1445 1000 0090 9404 2430 (ING Bank Śląski)

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.

Sklep jest w trybie podglądu

© Logopedia Praktyczna 2013 - 2017

Click Shop | Hosting home.pl