Legenda do opisu produktu

Pomoce dydaktyczne z oznaczone tym znakiem wymagają wcześniejszego  przygotowania, np. wycięcia elementów, skopiowania elementów, sklejenia elementów.

Pomoce dydaktyczne z oznaczone tym znakiem wymagają niewielkiego lub nie wymagają żadnego przygotowania. Zazwyczaj wystarczy je otworzyć, zapoznać się z instrukcją i korzystać.

ODGŁOSY PRZYRODY. Zagadki obrazkowo-dźwiękowe

Stymulowanie rozwoju mowy
35
PLN
ODGŁOSY PRZYRODY. Zagadki obrazkowo-dźwiękowe
in_stock
Dostępność:
Dostępny
Wysyłka w:
4 dni ROBOCZE
Cena: 35,00 zł
Cena netto: 33,33 zł
egz.
Autor: Praca zbiorowa
Okładka: teczka
Format:
A4
Ilość stron:
20 zagadek + kieszonki + płyta CD
Rok wydania:
2012

Publikacja jest zbiorem zagadek dźwiękowych rozwijających percepcję słuchową, a także poszerzających wiedzę małego dziecka o otaczającym go świecie. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez rodziców do pracy indywidualnej z dzieckiem w domu, przez logopedów w gabinetach  logopedycznym, na zajęciach w placówkach przedszkolnych

W publikacji znajduje się 20 zagadek. Każda składa się ze ścieżki dźwiękowej oraz karty ze zdjęciami. Jedna zagadka to 3 dźwięki.


Na początku zabawy wybieramy jedną zagadkę i rozkładamy pomieszane kartoniki przed dzieckiem. Puszczamy mu odpowiednią ścieżkę dźwiękową. Maluch układa obrazki i wkłada je do kieszonek. Jeśli dziecko prawidłowo rozwiązało zagadkę, po odwróceniu planszy zobaczy obrazek tematycznie związany z zadaniem.


Zagadki dotyczą rzeczy znanych i bliskich dziecku, takich jak najczęstsze zjawiska pogodowe czy lubiane przez maluchy zwierzęta. Dzięki nim można jednak poszerzać wiedzę małego człowieka. Układając obrazki, dziecko może na przykład zobaczyć, jak wygląda słowik, a na kolejnym spacerze spróbować poznać jego trele. Rozwiązywanie zagadek może być także doskonałym wstępem do rozmowy.

Odgłosy przyrody to pozycja przeznaczona dla najmłodszych dzieci, które dzięki niej nauczą się czegoś nowego, udoskonalą swoje zdolności słuchowe i będą się wspaniale bawić.

W teczce znajduje się płyta CD.

 


Produkty powiązane

TRENING SŁUCHU - Ćwiczenia rozwijające percepcję słuchową u dzieci (książka + 2 gry + płyta CD) TRENING SŁUCHU - Ćwiczenia rozwijające percepcję słuchową u dzieci (książka + 2 gry + płyta CD)
 • PRZEZNACZENIE: Rozwijanie percepcji słuchowej u dzieci
 • DLA JAKIEGO WIEKU?: Od 4 do 10 lat
 • DLA KOGO?: dla logopedów, nauczycieli nauczania zintegrowanego, terapeutów pracujących z dziećmi
 • FORMA: Książka formatu A4 + 2 gry + płyta CD
Cena: 29,30 zł

KTO POSŁUCHA, TEN USŁYSZY. Ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową dla najmłodszych uczniów (książka + 2 płyty CD) KTO POSŁUCHA, TEN USŁYSZY. Ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową dla najmłodszych uczniów (książka + 2 płyty CD)
 • PRZEZNACZENIE: Do usprawniania percepcji słuchowej
 • DLA JAKIEGO WIEKU?: Dla dzieci przygotowujących się do nauki czytania i pisania (wiek przedszkolny), a także dzieci, które tę naukę już rozpoczęły (młodszy wiek szkolny)
 • DLA KOGO?: Dla logopedów, terapeutów, pedagogów, wychowawców.
 • FORMA: Książka w formacie A4 + 2 płyty CD.
Cena: 29,30 zł

DŹWIĘKI NASZEGO OTOCZENIA – Zagadki obrazkowo-dźwiękowe (z płytą CD w teczce) DŹWIĘKI NASZEGO OTOCZENIA – Zagadki obrazkowo-dźwiękowe (z płytą CD w teczce)
 • PRZEZNACZENIE: Rozwijanie percepcji słuchowej, poszerzanie wiedzy małego dziecka o otaczającym go świecie.
 • DLA JAKIEGO WIEKU?: Dla dzieci w wieku przedszkolnym.
 • DLA KOGO?: Dla logopedów, terapeutów, rodziców do pracy indywidualnej z dzieckiem w domu.
 • FORMA: Teczka z arkuszami w formacie A4 + kieszonki + płyta CD + zeszyt A5.
Cena: 36,75 zł

Logowanie

Formy wysyłki

Dla szkół i przedszkoli

Klienci instytucjonalni (szkoły, przedszkola, zespoły obsługi szkół i przedszkoli itp.) mogą skorzystać z opcji "Przelew 14 dni - wysyłka kurierem". Zamówiony towar zostanie do Państwa wysłany kurierem z załączoną fakturą z terminem płatności.

Wpłaty

Jeśli wybrali Państwo płatność z góry, prosimy o dokonywanie wpłat na rachunek bankowy:  

47 1050 1445 1000 0090 9404 2430 (ING Bank Śląski)

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.

Sklep jest w trybie podglądu

© Logopedia Praktyczna 2013 - 2017

Click Shop | Hosting home.pl