Legenda do opisu produktu

Pomoce dydaktyczne z oznaczone tym znakiem wymagają wcześniejszego  przygotowania, np. wycięcia elementów, skopiowania elementów, sklejenia elementów.

Pomoce dydaktyczne z oznaczone tym znakiem wymagają niewielkiego lub nie wymagają żadnego przygotowania. Zazwyczaj wystarczy je otworzyć, zapoznać się z instrukcją i korzystać.

Wychowanie

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Dogadać się z dzieckiem Dogadać się z dzieckiem
Cena: 34,00 zł
szt.

Książka jest pozycją dotyczącą metody "Porozumienie Bez Przemocy". Nie jest kolejnym zbiorem "dobrych rad" na temat: jak być lepszym rodzicem. To książka, która skłania do głębokiego przemyślenia wielu spraw związanych z relacjami rodzic - dziecko, to książka która zachęca do ćwiczeń oraz pracy nad sobą już podczas jej lektury. Autorki na podstawie przykładów i zadań stawianych przed czytelnikiem pokazują, jak przekształcić nasze komunikaty, aby skuteczniej porozumiewać się z dzieckiem.

EMOCJE – Rozpoznawanie stanów emocjonalnych na podstawie wyrazu twarzy EMOCJE – Rozpoznawanie stanów emocjonalnych na podstawie wyrazu twarzy
Cena: 25,50 zł
szt.
  • PRZEZNACZENIE: Do nauki rozpoznawania stanów emocjonalnych u innych osób.
  • DLA JAKIEGO WIEKU?: Bez ograniczeń wiekowych.
  • DLA KOGO?: do pracy z osobami autystycznymi, osobami z zespołem Aspergera, osobami po udarach, dla osób z normą intelektualną, mających problem z identyfikowaniem, nazywaniem i wyrażaniem emocji.
  • FORMA: Zestaw dwóch talii kart do gry (2x48 kart) w plastikowym pudełku.
Inscenizacje nie tylko dla dzieci Inscenizacje nie tylko dla dzieci
Cena: 43,00 zł
szt.

DLA KOGO?: Dla wychowawców grup przedszkolnych i szkolnych.

Zbiór scenariuszy na różne okazje dla wszystkich grup przedszkolnych. Gotowe scenariusze na Dzień Matki, Dzień Ojca, Międzynarodowy Dzień Ziemi, Dzień Rodziny, pasowanie na przedszkolaka, pożegnanie starszaków, Dzień Babci, Dzień Dziadka, mikołajki. Gotowe scenariusze bajek Brzydkie Kaczątko, Królewna Śnieżka, Śpiąca Królewna, Czerwony Kapturek.

Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter
Cena: 16,90 zł
szt.

Książeczka adresowana jest do dzieci, które opuszczają bezpieczny próg przedszkola, i idących do pierwszej klasy. Książka może być wspaniałym podarunkiem dla rodziców podczas "Dni otwartych" szkoły, jak i piękną pamiątką na zakończenie roku szkolnego w przedszkolu.

Promocja dla przedszkoli - przy zamówieniu minimum 15 egzemplarzy otrzymują Państwo RABAT w wysokości 15% na niniejszą publikację.

Karmienie piersią Karmienie piersią
Cena: 58,00 zł
szt.

Poradnik przeznaczony dla mam, przyszłych mam oraz wszystkich, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć mechanizm karmienia piersią.

Nie przydeptuj małych skrzydeł Nie przydeptuj małych skrzydeł
Cena: 19,00 zł
egz.
  • DLA KOGO?: Dla rodziców - ale także dla wychowawców, dla opiekunów, dla pielęgniarek - dla wszystkich, którym powierzone zostało Dziecko. To książka o tym, jak je szanować.
  • FORMA: Książka w formacie A5.

 

Logowanie

Formy wysyłki

Dla szkół i przedszkoli

Klienci instytucjonalni (szkoły, przedszkola, zespoły obsługi szkół i przedszkoli itp.) mogą skorzystać z opcji "Przelew 14 dni - wysyłka kurierem". Zamówiony towar zostanie do Państwa wysłany kurierem z załączoną fakturą z terminem płatności.

Wpłaty

Jeśli wybrali Państwo płatność z góry, prosimy o dokonywanie wpłat na rachunek bankowy:  

47 1050 1445 1000 0090 9404 2430 (ING Bank Śląski)

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.

Sklep jest w trybie podglądu

© Logopedia Praktyczna 2013 - 2017

Click Shop | Hosting home.pl