Logowanie

Wychowanie

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Dogadać się z dzieckiem Dogadać się z dzieckiem
Cena: 34,00 zł
szt.

Książka jest pozycją dotyczącą metody "Porozumienie Bez Przemocy". Nie jest kolejnym zbiorem "dobrych rad" na temat: jak być lepszym rodzicem. To książka, która skłania do głębokiego przemyślenia wielu spraw związanych z relacjami rodzic - dziecko, to książka która zachęca do ćwiczeń oraz pracy nad sobą już podczas jej lektury. Autorki na podstawie przykładów i zadań stawianych przed czytelnikiem pokazują, jak przekształcić nasze komunikaty, aby skuteczniej porozumiewać się z dzieckiem.

EMOCJE – Rozpoznawanie stanów emocjonalnych na podstawie wyrazu twarzy EMOCJE – Rozpoznawanie stanów emocjonalnych na podstawie wyrazu twarzy
Cena: 25,50 zł
szt.
  • PRZEZNACZENIE: Do nauki rozpoznawania stanów emocjonalnych u innych osób.
  • DLA JAKIEGO WIEKU?: Bez ograniczeń wiekowych.
  • DLA KOGO?: do pracy z osobami autystycznymi, osobami z zespołem Aspergera, osobami po udarach, dla osób z normą intelektualną, mających problem z identyfikowaniem, nazywaniem i wyrażaniem emocji.
  • FORMA: Zestaw dwóch talii kart do gry (2x48 kart) w plastikowym pudełku.
Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter
Cena: 16,90 zł
szt.

Książeczka adresowana jest do dzieci, które opuszczają bezpieczny próg przedszkola, i idących do pierwszej klasy. Książka może być wspaniałym podarunkiem dla rodziców podczas "Dni otwartych" szkoły, jak i piękną pamiątką na zakończenie roku szkolnego w przedszkolu.

Promocja dla przedszkoli - przy zamówieniu minimum 15 egzemplarzy otrzymują Państwo RABAT w wysokości 15% na niniejszą publikację.

Karmienie piersią Karmienie piersią
Cena: 58,00 zł
szt.

Poradnik przeznaczony dla mam, przyszłych mam oraz wszystkich, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć mechanizm karmienia piersią.

Nasze emocje - memory Nasze emocje - memory
Cena: 97,00 zł
szt.
  • PRZEZNACZENIE: Do wykorzystania na zajęcia dotyczących rozwijania emocjonalności, poznawania słownictwa dotyczącego uczuć i emocji, rozpoznawania przeżywanych uczuć i emocji.
  • DLA JAKIEGO WIEKU?: powyżej 3 roku życia.
  • DLA KOGO?: dla dzieci, które uczą się rozpoznawania i nazywania stanów emocjonalnych (w tym dla dzieci z cechami ze spektrum autyzmu).
  • FORMA: Gra zawiera drewniane tabliczki z ilustracjami różnych emocji.
Nie przydeptuj małych skrzydeł Nie przydeptuj małych skrzydeł
Cena: 19,00 zł
egz.
  • DLA KOGO?: Dla rodziców - ale także dla wychowawców, dla opiekunów, dla pielęgniarek - dla wszystkich, którym powierzone zostało Dziecko. To książka o tym, jak je szanować.
  • FORMA: Książka w formacie A5.

 

Formy wysyłki

Dla szkół i przedszkoli

Klienci instytucjonalni (szkoły, przedszkola, zespoły obsługi szkół i przedszkoli itp.) mogą skorzystać z opcji "Przelew 14 dni - wysyłka kurierem". Zamówiony towar zostanie do Państwa wysłany kurierem z załączoną fakturą z terminem płatności.

Wpłaty

Jeśli wybrali Państwo płatność z góry, prosimy o dokonywanie wpłat na rachunek bankowy:  

47 1050 1445 1000 0090 9404 2430 (ING Bank Śląski)

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.

Legenda do opisu produktu

Pomoce dydaktyczne z oznaczone tym znakiem wymagają wcześniejszego  przygotowania, np. wycięcia elementów, skopiowania elementów, sklejenia elementów.

Pomoce dydaktyczne z oznaczone tym znakiem wymagają niewielkiego lub nie wymagają żadnego przygotowania. Zazwyczaj wystarczy je otworzyć, zapoznać się z instrukcją i korzystać.

Sklep jest w trybie podglądu

© Logopedia Praktyczna 2013 - 2017

Click Shop | Hosting home.pl