Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu zamówienia w naszym sklepie otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Państwo będą na bieżąco informowani o postępie naszych prac.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Państwa formy dostawy

Termin otrzymania paczki (pobranie) = deklarowany termin wysyłki + czas dostawy

 

Jeśli wybrali Państwo formę wysyłki z płatnością z góry, wówczas do terminu otrzymania paczki należy jeszcze doliczyć czas wpłaty i księgowania pieniędzy na naszym koncie. Do realizacji zamówienia przystępujemy natychmiast, gdy tylko przelew od Państwa zostanie zaksięgowany.

 

 Termin otrzymania paczki (płatność z góry) = termin wpłaty i księgowania pieniędzy na naszym koncie + deklarowany termin wysyłki + czas dostawy

Jeżeli zamawiają Państwo większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane. Czas wysyłki całego zamówienia liczony jest od najdłuższego terminu dostępności zamówionych przez Państwa produktów.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy przedłuży się np. z powodu dużej liczby zamówień na wybrane produkty. Jeśli tak się zdarzy - poinformujemy Państwa o tym niezwłocznie.

 

Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

 

Forma dostawy

Wybierając formę dostawy poprzez Paczkomaty InPost mogą Państwo spodziewać się dostarczenia przesyłki najpóźniej w ciągu trzech dni roboczych od dnia nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych. Wybór tej formy wysyłki nie jest tożsamy z dostarczeniem paczki "do drzwi". W świetle obowiązujących przepisów wrzucenie do skrzynki odbiorcy awiza traktowane jest przez Pocztę jak doręczenie przesyłki, która de facto będzie na Państwa czekała do odbioru w Urzędzie Pocztowym. Zależne jest to od praktyk stosowanych w danym Urzędzie Pocztowym. 

Firma kurierska dostarcza przesyłki zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl