Obserwujesz i znajdujesz - kolorowe piktogramy. Alexander

Dostępność: Dostępny
Cena: 17,00 zł 17.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Okładka: twardy karton
Format: 245 x 205 x 45 mm

 

"Obserwujesz i znajdujesz - kolorowe piktogramy" to gra Wydawnictwa Alexander, która kształtuje koncentrację, spostrzegawczość i uważność.

Celem gry jest odnalezienie wspólnego dla dwóch kart znaku. Na kartach znajduje się po 8 różnych kolorowych znaków i figur. Karty między sobą mają wspólny znak/figurę, którą należy znaleźć i wskazać palcem na karcie ze stosu kart. Przy każdorazowym "starciu" wygrywa ten gracz, który jako pierwszy wskaże wspólny dla dwóch kart znak. Gdy zdarzy się, jednoczesne wskazanie obrazów, należy kartę przełożyć na koniec stosu kart.

POMYSŁ!!!

Dodatkowym utrudnieniem w grze może być zadanie uzupełniające, które polega na opisaniu wskazanego przez gracza obrazka/figury, np. "prostokąt z dwiema czarnymi kropkami", "czerwony trójkąt z niebieską kropką" itd. Taka wersja gry rozwija zasób słownictwa czynnego, aktywnie używanego przez dziecko. Z tym zadaniem poradzą sobie starsze przedszkolaki.

 

Gra przeznaczona jest dla dzieci czteroletnich i starszych. Ilość graczy: 2-6.

Zawartość opakowania:

  • 55 tabliczek znaków
  • instrukcja

 

Pomoce dydaktyczne z oznaczone tym znakiem wymagają niewielkiego lub nie wymagają żadnego przygotowania. Zazwyczaj wystarczy je otworzyć, zapoznać się z instrukcją i korzystać.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl