Praktyczna interwencja w jąkaniu wczesnodziecięcym

Dostępność: Dostępny
Cena: 56,00 zł 56.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Autor: Elaine Kelman, Alison Nicholas
Okładka:
miękka
Format:
A4
Ilość stron:
304
Rok wydania:
2013

Niniejsza publikacja to gotowy program terapeutyczny - dokładny opis Podejścia Interakcyjnego Rodzic-Dziecko - Palin PCI, w którym ogromny nacisk położono na współpracę między rodzicami a dziećmi. Autorki dowodzą, że tylko pełne zrozumienie potrzeb najmłodszych pozwala na skuteczną interwencję logopedyczną. Omawiają jej kolejne etapy i ilustrują ją opisami przypadków. Prowadzą czytelnika przez zawiłości programu i wyjaśniają wątpliwości, które mogą się nasunąć w trakcie jego lektury. W aneksie zamieszono kwestionariusze i arkusze niezbędne do przeprowadzenia terapii. Dokumenty te znajdują się także na dołączonej do książki płycie.

Program Elaine Kelman i Alison Nicholas to odróżnia od innych podejść terapeutycznych, że promowana jest w nim partnerska relacja między logopedą (specjalistą do spraw jąkania) a rodzicem (specjalistą do spraw swojego dziecka). Należy także zaznaczyć, że przedstawione w książce Podejście Interakcyjne Rodzic-Dziecko - Palin PCI może być z powodzeniem adaptowane to terapii innych zaburzeń mowy.

Do książki załączona jest płyta CD z licznymi materiałami do wydrukowania, między innymi testami diagnostycznymi oraz wskazówkami i informacjami dla rodziców.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl