Wiem, jak to zrobić - karty pracy. Cz. 3

Wiem, jak to zrobić - karty pracy. Cz. 3
  • promocja
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 1 dzień ROBOCZY
Cena: 14,00 zł 15,00 zł 14.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Autor: Tatiana Lewicka
Format: A4
Rok wydania: 2015
Numer wydania: 1

"Wiem, jak to zrobić" to seria pomocy do terapii mowy i funkcji poznawczych dla osób dorosłych, które wskutek udaru mózgu lub chorób neurozwyrodnieniowych, borykają się z trudnościami w obszarze porozumiewania się, pamięci i uczenia się.

Karty pracy „Wiem, jak to zrobić" są dodatkiem do materiałów dydaktycznych dla pacjentów dorosłych, u których obserwujemy trudności w zakresie funkcji poznawczych.

Zadania zostały przygotowane w ten sposób, aby uzupełnić i wspomóc utrwalenie materiału zawartego w teczkach „Wiem, jak to zrobić". Mają różny poziom trudności, a terapeuta, wiedząc jakie są możliwości pacjenta, może wykonać te zadania pisemnie lub ustnie. Na kanwie kart pracy można tworzyć własne zadania, które zostaną wplecione w proces terapii zaburzeń poznawczych. Niektóre ćwiczenia pacjent może zrobić samodzielnie, a terapeuta (lub opiekun) sprawdzają poprawność wykonania. Pacjentom oraz osobom wspierającym ich terapię życzę wielu pozytywnych chwil przy pracy.

Pomoce powstały na podstawie wieloletniego doświadczenia Autorki w pracy z pacjentami w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Oddziale Udarowym Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Pomoc dla osób z zaburzeniami takimi jak:

  • afazja
  • choroby otępienne
  • choroba Alzheimera

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl